Sales Representative

Sosnowiec, PL, 41205

Let's play
together

Voleyball player

O naszej firmie

Fortuna stała się uznaną marką wśród klientów w ciągu zaledwie kilku lat. Razem z pierwszym otwartym punktem przyjmowania zakładów, staliśmy się dumną międzynarodową grupą firm skupionych pod szyldem Fortuna Entertainment Group.

Chcemy iść dalej i wyróżniać się, posiadając najlepsze działy techniczne oferujące naszym pracownikom korzystanie z nowoczesnych technologii i udział w wielu ciekawych projektach. Nasza siedziba znajduje się w Pradze, w nowym biurowcu Churchill II z widokiem na piękną Pragę. Nasze polskie biura zlokalizowane są w Warszawie oraz w Cieszynie.

Nasze środowisko pracy podkreśla kulturę korporacyjną firmy oraz reprezentuje nasze wartości, zapewniając idealne warunki do codziennej pracy. Wszyscy pracujemy jako jeden zespół i traktujemy się nawzajem z szacunkiem, otwartością i poszanowaniem różnic indywidualnych i kulturowych.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Sosnowiec

Jeśli jesteś osobą:

  • komunikatywną, otwartą i samodzielną,

  • wykonującą swoje obowiązki sumiennie i z zaangażowaniem,

  • która posiada lub chce zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży,

  • mającą nienaganną opinię, niekaraną, uczciwą i odpowiedzialną,

  • która posiada podstawową wiedzę z obsługi komputera i kasy fiskalnej.

Mamy dla Ciebie pracę, która głównie polega na:

  • obsłudze Klienta Punktu Przyjmowania Zakładów poprzez sprzedaż produktów – zakładów wzajemnych,

  • wypłacaniu wygranych, informowaniu Klientów o produktach, ofercie oraz działaniach marketingowych,

  • budowaniu dobrych i rzetelnych relacji z Klientem.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia,

  • stałe wynagrodzenie i rozbudowany system motywacyjny,

  • system kafeteryjny, w tym dofinansowanie do karty MultiSport,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz grupowe ubezpieczenie ochronne,

  • cykliczne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,

  • dobrą atmosferę w pracy i wsparcie zespołu.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję.

Jednocześnie zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie" lub jeżeli chce Pani/Pan, aby dane zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym zostały wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez FORTUNA online zakłady bukmacherskie, prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.  z siedzibą w Cieszynie przy ul. Stawowej 50 danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji".

Informujemy, że Administratorem danych jest FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie przy ul. Stawowej 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji lub na potrzeby przyszłych rekrutacji, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Inne dane osobowe podane przez Panią/Pana przetwarzamy na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. W dowolnym momencie może Pani/Pan wycofać wyrażoną zgodę.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie:

www.efortuna.pl w stopce, Praca w Fortunie, Polityka Prywatności dla Kandydatów na Pracowników

Biura w FEG